Дієта

Головне правило схуднення – не їсти після 6. Правда чи міф?

Рубрика ” Правда чи міф. Головне правило не їсти після шести ” сніданок з’їж сам, обід роздягли з одним, а вечерю віддай ворогові. Ще один хіт серед міфів про правильне харчування.

Дієтологи і лікарі дивуються, скільки б вони не спростовували цю теорію, постулат не їсти після шести, все одно живе в умах людей. Не їсти після 18:00, це хороша рекомендація для людини, яка лягати спати о 21:00-22: 00. Але у великих мегаполісах це буває вкрай рідко.

Тому дана рекомендація не підходить для людей, який тільки о дев’ятій годині вечора закінчують працювати і лягати спати після півночі. Останній прийом їжі повинен припадати за 3-4 години до сну. Також деякі люди працюють в нічну зміну, тому ця рекомендація їм за визначенням не підходить.

На жаль, універсальність цього методу схуднення мало кого бентежить. Люди слідують абсолютно різному режиму дня, але без частки сумніву намагаються відмовитися від їжі в один і той же час. В результаті перерва між прийомами їжі, часто виявляється занадто великим.

Якщо людина не їсть 12 годин – з 6 вечора до 6 ранку, то виробляється фермент, який називається ліпопротеїн кіназа, організм сприймає це, як початок бойових дій, тобто голодування, і потім подальша їжа, яка надходить в організм після вироблення цього ферменту, починає трансформуватися в жири, в результаті чого, людина починає повніти навіть від листа салату. Більшість людей, які вирішують не їсти після шести, найчастіше, для того щоб схуднути, до 18:00 з’їдають величезну кількість продуктів. Це міфічна ідея, те, що якщо о 17:30 з’їсти все що є в холодильнику, а після шести нічого не вживати, абсолютно невірна.

Так як людина до вечора є безконтрольно. Більшість експертів спростовують теорію про те, що не можна їсти після шести. Однак виявилося, що хоча це і міф, його можна використовувати на благо.

Можна переформатувати цю рекомендацію: не те що не їсти після шести, а як потрібно їсти. Можна банально зайнятися обжерливістю, і захоплюватися цим, а можна підійти до цього більш грамотно. У вечірній період слід стримати кількість вуглеводних продуктів: картопля, макарони, різні каші.

А рекомендується змістити акцент в сторону овочів, а також невелика кількість білкових продуктів. В цьому випадку овочі забезпечать обсяг, а білки дозволяють насититися. Наші майстри ручної корекції фігури Калінін Олексій і Калінін Борис здатні зробити вам фігуру вашої мрії! Переконайтеся в цьому самі! Запишіться на безкоштовну консультацію за тел.
: ☎ + 7 (968) 965-25-10 (WA/Viber/Telegram)НАШ САЙТ

Related posts

Leave a Comment