Дієта

Не могла зрушити свою вагу в меншу сторону. А виявилося просто треба один день в тиждень є все що хочеш.

У якийсь момент я зіткнулася з неконтрольованим набором ваги. Все було як завжди, але раптом до літа помітила що в деякі речі я просто не влажу, а в деяких негарно вивалюється живіт. В цей час я випробувала досить багато народних дієт – сиділа на гречці, на яблуках, на шоколаді, на кефірі, та все навіть не перерахуєш.

Але особливого результату від них не побачила, поки не спробувала інтервальне голодування. І перший час результати зниження ваги на інтервальному голодуванні дуже мене порадували, але потім раптом моя вага завмер на одній позначці і ні в яку не хотів йти в бік зменшення. Мені здавалося що я начебто правильно дотримуюся режиму інтервального голодування, тобто вважаю кілокалорії і кожен день займаюся спортом.

Але чомусь стрілка на вагах зупинилася і у мене навіть виникло деяке занепокоєння з цього приводу. Я роздумувала, як же зрушити стрілки на вагах в менші показники і як же розігнати метаболізм в цей період. Мене дуже засмучував цей момент, адже до цього начебто спочатку все відбувалося просто ідеально.

Моя вага потроху, але стабільно знижувався, фігура помітно підтягувалася і відповідно настрій від цього поліпшувався. Ось ніби все робила правильно, але одного ранку коли я записувала результати свого зниження ваги, то помітила що цифри на вагах завмерли на вчорашніх показниках, а через тиждень виросли навіть на триста грам. Природно я відразу ж стала шукати інформацію з цього питання в Інтернеті.

Питала своїх подруг які теж сиділи на інтервальному голодуванні – що я роблю не так і чому не можу позбутися від зайвих кілограмів. Фото використано в якості ілюстрації. Pixabay.

com. виявляється це абсолютно нормально, що я вийшла як би на плато і що з цим явищем стикається кожних худне. Просто коли я дійшла до певної позначки в схудненні, то мій організм як би злякався і посилено став затримувати всі ці потрапляють в нього калорії, навіть від самого скромного раціону якого я дотримувалася.

Моя подруга по роботі, коли ми базікали з нею на цю тему, розповіла що цей період може тривати і тиждень, і навіть пів-місяця. У неї теж так було, що вага взагалі не рухався в бік зменшення, незважаючи на посилені фізичні навантаження. Подруга навіть змінила свій режим харчування, тобто почала ще більше урізати і без того маленькі порції, ще більше стала займатися спортом, і тим самим довела свій організм ще до більшого стресу.

Так що їй навіть довелося звернутися до знайомого дієтолога з цього питання. Він їй дохідливо пояснив чому при здавалося б ще найсильнішому урізанні кілокалорій, її організм став посилено блокувати втрату ваги і розщеплення жиру. Виявляється в момент коли ти виходиш на плато, де далі вага перестає знижуватися, то слід як би обдурити свій організм, а для цього його просто потрібно добре підгодувати.

Мені дуже сподобався рада моєї подруги і її знайомого дієтолога, адже тепер мені не треба було ще більше зменшувати свої порції при інтервальному голодуванні. А навпаки, потрібно було влаштувати один день в тиждень свято живота, коли я могла б покласти в свою тарілку все що хочу. Я як дізналася про цей корисну пораду, то відразу ж ним скористалася і написала перелік продуктів, які я хотіла б з’їсти в цей день.

І як не дивно я захотіла парочку тістечок, піцу, копчений оселедець з м’ятою картоплею і персиковий сік з магазину. Оскільки від графіка прийоми їжі при інтервальному голодуванні відходити не можна, то мій останній прийом їжі був як завжди о сьомій годині вечора. Як і раніше в цей день я як завжди пила багато води і на додаток трав’яний чай з меліси.

Відразу ж після такого завантаженого калоріями дня, наступний за ним день, я зробила строго білковим з великою кількістю зелені і овочів. Дивно, але через три дні я помітила зниження ваги на двісті грам і далі він поступово став зменшуватися. То трохи більше, то трохи менше, але жир поступово йшов і це було видно по речам неозброєним оком.

До речі цей чудовий рада допомагає мені не просто знижувати вагу, але і не дає зриватися на шкідливі продукти протягом тижня. Зараз я стала постійно, зазвичай у свій вихідний влаштовувати собі свято живота, коли я дозволяю собі з’їсти все що хочу. У цей день я можу розслабитися і не думати про дієту, а харчуватися як мені хочеться.

За допомогою цього секрету я змогла як мені здається прийти до результату, який мене цілком влаштовує на даний момент. Перейшла на інтервальне голодування, просто не хочеться втрачати стрункість. Розповім з чим же зіткнулася в процесі такого харчування.
Як діти будували смітник на пляжі. Розповім випадок на Масандрівському пляжі Ялти і що залишилося після відпочиваючих коли вони пішли.

Related posts

Leave a Comment