Психологія

Як зрозуміти, чи потрібно слухати чужі поради і читати розумні книжки?

А що, якщо? На статті будь-якої тематики, завжди і скрізь, де автор ділиться якимись законами, за якими працює щось в цьому світі, він отримує коментарі, в стилі:”а що, якщо”? Ось ви пишете, що коли чоловік любить жінку, він з нею ділиться своїми грошима. А що, якщо мій чоловік гол, як сокіл, лежить на дивані, грає в танчики, нічим зі мною не ділиться, тому що нічим, але у нас – любов?Або ось ви пишете, що глибоке самопізнання неможливо при роботі 8 годин 5 днів на тиждень в офісі на дядька, виконуючи чужі накази. А що, якщо мені подобається моя робота: там хороша оплата, у мене чудовий начальник, я чудово проводжу час і анітрохи не страждаю від того, що я працюю на дядька? Чи означає Це, що мені потрібно неодмінно кидати роботу і сідати на диван? Загалом, людина бачить ідею, вона ніби як здорова, але у нього все інакше.

Тому він запитує: А що, якщо у мене інакше? По-іншому не може бути? Тільки так, як ви говорите, чи що? Відкрию страшну таємницю. Ви можете взагалі не читати ніякі статті, не слухати нічиїх порад, не вникати ні в які розумні книжки або закони світобудови, за однієї умови:якщо ви вже і так Счастлівипросто потрібно бути дуже чесним з собою. Потрібно запитати у себе: Ну а я-то щасливий? Мене влаштовує те, як це відбувається в моєму житті, якщо по-чесному? Я точно щаслива, що чоловік лежить на дивані, а я пашу? Я точно щаслива на цій роботі або мені просто спокійніше живеться при гарантіях і зарплаті? І так далі.

Якщо ви щиро, істинно щасливі, якщо ви не бігаєте по психологам, не п’єте антидепресанти, не ридаєте ночами в подушку, не відчуваєте негативних емоцій, не пишете людям гидоти в мережі і повністю задоволені своїм життям мрії, якою ви вже живете, то це означає, що у вас все склалося чудово і ви не потребуєте ні в чиїх радах. Хочеться тільки запитати: А навіщо ви тоді їх читаєте? Навіщо шукаєте інформацію, знання, якщо у вас все чудово-любов, процвітання, реалізація, самопізнання? Питаннячка, питаннячка. Резюме: ігнорувати чужі поради/ мудрість/знання/інформацію ззовні і ніяк все це не осмислювати і не прикладати до себе, можна абсолютно спокійно за умови того, що людина вже і такий щасливий і точно знає, що він стоїть саме на тому шляху, на якому повинен.
Він знає себе, він знає краще. Якщо все ж щось не так і є проблеми, немає відчуття повної реалізації, то можна допустити, що я щось роблю не так, а те, що мені кажуть, може бути вірним. Критерій – тільки щастя, гармонія і задоволення від Життясчастина і гармонія**************************мій сайт і про мене-ЗДЕСЬМоя книга на ЛітРес-тут

Related posts

Leave a Comment