Розвиток

Досвід, оплачений роками життя. Прочитай і застосуй безкоштовно

Втрачені можливості, що йдуть кращі роки, занадто дорогий досвід. Навіщо шкодувати, якщо можна взяти і застосувати напрацювання, якими щедро діляться люди, що дійшли до успіху?Відпочинок-необхідна складова успіху-це не в піжамі перед телевізором. Важливо відволіктися, переключитися і розслабити напружену від роботи психіку.

Побувати на природі, відвідати красиві місця, просто побути одному в парку. Отримати задоволення від цих днів. Таке перезавантаження допомагає не тільки відновити фізичні сили, а й чарівним чином згенерувати нові ідеї.

Письменники, режисери, вчені – всі помічають, що ідеї приходять раптово на відпочинку або в той час, коли вони завантаживши мозок інформацією, займаються абсолютно сторонніми справами. Ваш розклад-це не переповнена справами записна книжказапис настільки щільна, що навіть руки помити насилу встигаєте? Сумно, вигорання вже летить до вас. Крім того, в поспіху виконані справи, з підвищеною втомою і роздратованістю не будуть особливо якісними.

Радість швидко піде з такої діяльності. А для чого робити без задоволення своєю роботою?Яндекс-картінківажно залишатися активними у фізичному і психічному плані. Тіло швидко почне старіти і слабшати, якщо регулярно не давати навантаження на всі м’язи і зв’язки.

У немічному тілі радості від життя менше, менше бажання діяти (адже дія пов’язане із зусиллями і болем). Значить менше проектів буде здійснюватися. Все зійде до витягнутих треників біля телевізора.

Важливо і свій інтелект тримати в тонусі. Знаєте, як багато людей в зрілому віці йдуть вчитися? Їм можна тільки поаплодувати, адже їх нейрони не будуть просто так відмирати, вони будуть задіяні в нових нейронних мережах, підтримуючи високий рівень інтелекту і спраги життя. Чому з віком все забарвлюється сірими фарбами: розум вже не гнучкий до сприйняття інформації, тому залишаються тільки старі шаблони, тіло не здатне до навантажень, тому залишається нудна пасивна діяльність.

Яндекс-картинкиуменіе перемикатися важливо вміти перемикатися між роботою і особистим життям, а не застрявати в попередньому процесі. Не думати вдома про розпочаті справи на роботі. А на роботі не обмірковувати домашні турботи.

Вийде, що і там і там вас немає. Життя проходить повз у фантазіях. Тут і зараз.

Повна концентрація на процесі. Відпочивати – від душі, працювати – з усією викладкою, вчитися – з усією ретельністю. Тоді життя буде цікавим і яскравим.

Такий, про яку мріють всі, але мало для цього не роблять. Час для себяУмеете ви з радістю залишатися наодинці з собою? Просто прогулюватися, записувати враження дня, обмірковувати прочитані з книг думки. Уміння бути в злагоді з самим собою, самостійно зайняти себе, не вимагаючи постійної уваги від інших людей-лакмусовий папірець внутрішньої свободи.
Вчіться піклуватися про себе, приділяти собі увагу і ваше життя буде супроводжуватися довгостроковим успіхомнадіємося, що стаття була вам корисна. Напишіть, який пункт отримав у вас найбільший відгук.

Related posts

Leave a Comment