Розвиток

“Перезавантаження” – книга, про яку так довго мріяла

“Перезавантаження 24” Андрія Галанова-це книга, про яку я так довго мріяла!У моєму уявленні саме такими повинні бути книги з саморозвитку, самопізнання і особистісного зростання. Без води, довгих і болісних передісторій, моралей та іншої, нікому не потрібної, філософії. Якщо людина береться за книгу, яка обіцяє допомогти, то він чекає рекомендацій, практик, а не реклами унікальності автора або його курсу, яку ми зустрічаємо щодня десятки разів.

Фу, набридло! Хочу м’яса – по суті і по справі. “Перезавантаження 24” повністю задовольнила мій голод. Книга невелика, читається легко і швидко.

Вона ділиться на дві складові: перша частина: невелике введення від автора, в якому він розповідає про те, звідки взялася перезавантаження, навіщо вона потрібна і як до неї підготується, а друга частина: сама практика, покрокова інструкція, яка розписана буквально щохвилини. Головні умови – це бажання, щось змінити в собі і своєму житті, зупинитися від постійної і часом безглуздої гонки в нікуди і вільні 24 години, які готовий провести з собою наодинці. Знаєте, коли прочитала книгу, то задалася питанням: коли останній раз намагалася себе почути, побути наодинці з собою без телефону, телевізора, книг? Я не змогла згадати((навіть перед сном думаєш про минулий день, проблеми, зобов’язання і плани на завтра.

Єдиний спосіб зупинитися і почути себе — це хоча б на день відмовитися від комунікацій із зовнішнім світом, та складно, мені навіть страшно, але можливо. У свій час дуже багато думала про віпассане, але зважитися на таке непросто. Складно на 10 днів вийти з ритму звичного життя.

Ця практика, як експрес-варіант. Планую провести своє перезавантаження влітку на дачі, сподіваюся, що мені вистачить рішучості і сміливості. Думаю, цей досвід стане одним з найбільш пам’ятних в житті.

За, що заздалегідь дякую автора. Мій Instagram @NADINREVIEWSСтавьте лайки, мені це приємно ☺ і підписуйтесь на мій канал. Ви можете почитати інші мої статті перейшовши за посиланнями нижче: ⭐ всі переможці “Битви екстрасенсів” виявилися письменниками.
Про що і для чого вони пишуть? ⭐ “Риф — – роман-дослідження про секти і релігійних ритуалах на прикладі однієї сім’ї ⭐ потік інформації легко збиває вас з пантелику? “Анатомія помилок” точно допоможе відокремлювати правду від брехні

Related posts

Leave a Comment