Розвиток

Як прокачати свій мозок на успіх?

Вітаю, друзі!Останнім часом на каналі я публікую статті, присвячені успіху: про відмінності в мисленні “везунчика” і “невдахи”, інтерв’ю успіху. Мені хочеться показати, що успіх не є збігом обставин і волею випадку. Багато в чому ми самі впливаємо на нього.

Так, не завжди зрозуміло, з якого боку підходити до цього питання, тому в своїх статтях я даю деякі орієнтири, можливі точки докладання зусиль. Сьогодні я хочу продовжити цю тему і зайти трохи з іншого боку. Чи знаєте ви, що наш успіх і щастя безпосередньо залежать від роботи нашого мозку? А раз так, значить ми можемо на це впливати! І це просто відмінна новина:) у статті розповім про взаємозв’язок мозку і успіху, а ще про те, як налаштувати свій мозок на продуктивність і досягнення цілей.

Голова предмет темний і дослідженню не підлягає (с). Однак вчені не залишають спроб осягнути таємниці людського мозку і де в чому вже досягли успіху. Наприклад, Чи знаєте ви, від чого залежить наша продуктивність і успішність? Виявляється, від того, наскільки добре розвинені когнітивні функції мозку: пам’ять, увага, мислення.

А від чого залежать когнітивні функції? Від кількості нейронних зв’язків в мозку! Науково доведено, що на наші розумові здібності, гнучкість розуму, креативність і талант впливає кількість нейронів і синаптичних зв’язків між ними. Ну, логічно. Якщо ми швидко реагуємо і орієнтуємося в навколишньому середовищі, проявляємо гнучкість, аналізуємо, бачимо причинно-наслідкові зв’язки, легко вирішуємо складні завдання, які підкидає життя, то ми успішні в своїй справі.

Вчені стверджують, що щастя і успіх – це результат роботи нашого мозку. Тільки одна проблема – з віком ці, такі потрібні здібності нашого мозку, пригнічуються. Робота кори мозку, спрямована на сприйняття, систематизацію і послідовне відтворення інформації сповільнюється.

Ми помічаємо це по зниженню швидкості і критичності розумових операцій, гнучкості розуму і концентрації уваги. Після 30 нам вже складно придумувати нове, у нас падає мотивація, нам складніше навчатися. Які ще ознаки говорять про те, що в мозку запустився процес старіння? Це зниження працездатності, підвищена стомлюваність, неуважність уваги, часта апатія, непродуктивний витрата часу.

Який вже тут успіх?Що робити?На щастя, все в наших руках:) ми можемо тримати свій мозок в тонусі, тренувати його також, як і тіло. Вже за 21 день можна підвищити основні функції мозку на 50 %. Як тренувати? Давати своєму мозку щоденну порцію нових вражень і їжі для роздумів.

Це можуть бути кросворди, задачки на логіку, гра в шахи, нові маршрути і дії. А ще можна скористатися спеціальними онлайн-тестами і тренажерами. Я вибрала для себе саме такий шлях.

Зручність цього підходу в тому, що все вже придумано до нас і для нас. Фахівці з розвитку мозку розробили спеціальний тест, пройшовши який ви отримуєте повну картину про поточний стан вашого мозку, його сильних і слабких сторонах. Тест складається з різного роду задачок, за його результатами складається ваш когнітивний профіль.

Можна сказати, що це персональна карта-путівник до успіху, заснована на особливостях вашого мозку. Після цього Ви отримуєте добірку з вправ для розвитку пам’яті, уваги і мислення. Дуже зручно! Якщо приділяти такому тренуванні всього 15 хвилин в день, то через деякий час ви помітите істотні зміни в когнітивних функціях мозку.

Я взяла для себе за правило: щоранку замість залипання в соц. мережах за чашкою кави, вирішую задачки в тренажері, які задіють різні функції і зони мозку. І знаєте, швидкість реакції і концентрація мене сильно радують 🙂 я помітила, що творчі рішення стали приходити швидше, покращилася пам’ять, а причинно-наслідкові зв’язки явищ стали очевидніше і прозоріше.

Факт-постійно тренується мозок швидше і краще вирішує надходять завдання, які відкривають нові двері на шляху до успіху. Хочете бути успішними? Тренуйте мозок!Рекомендую почати з тесту на визначення слабких і сильних сторін. Тим більше що він абсолютно безкоштовний.
Друзі, як вам тест? Здивовані результатом? Поділіться в коментарях і давайте обговоримо.

Related posts

Leave a Comment