Розвиток

“З чистого аркуша” або як написати сценарій свого життя на 2021 рік?

Часто Новий Рік сприймається нами, як якийсь перехід. Неначе 31 грудня під бій курантів ми переступаємо невидиму межу в іншу, нове життя, в якій вже точно все буде добре: збудеться те, про що мріялося і все вийде.

У цьому багато надій і очікувань. Немов нам випадає шанс почати все з чистого аркуша, взяти штурвал життя в свої руки і направити в потрібне русло. Мені здається, це цілком реально! І ймовірність прожити наступаючий рік так як мріється вище, якщо підійти до його планування вдумливо і усвідомлено.

Звичайно, планування життя на прийдешній рік не гарантує, що все піде за планом на 100%. Але! Відсутність плану швидше призведе до того, що ваше життя стане низкою несподіваних випадковостей або взагалі буде розвиватися за планом інших людей. Тому пропоную направити вашу увагу на те, чого хотілося б в 2021 році: яких змін, досягнень, результатів і радісних подій? Запасіться блокнотом і ручкою; -) поїхали!Джерело: https://news.

cuna. огдОсознанное планування 2021текущий життєвий етапдля того, щоб почати планувати, добре б зрозуміти своє поточне положення. Тому почнемо з справжнього життєвого етапу.

Щось почалося в 2020, а щось завершилося. В якій точці свого життя ви зараз перебуваєте? Це дасть розуміння того, що від вас зараз чекає життя і куди все рухається. Розслабтеся, зробіть кілька глибоких вдихів-видихів.

Подумки задайте собі питання ” на якому життєвому етапі я зараз перебуваю?”Послухайте себе-що приходить вам у відповідь на це питання? Якісь образи, слова? Заповніть пропуски ” я рухаюся з __________ в ____________” і запишіть, що вийшло. А тепер спробуйте підібрати метафору. На що ця точка схожа? Плануємо будущееПредставьте, що минув рік.

Ви знаходитесь в кінці 2021 або початку 2022 року. Ви озираєтеся назад, на минулий рік. Які зміни відбулися за рік в цих сферах: – робота, мрія, цілі, проекти – відносини, сім’я, друзі, ставлення до себе?- Будинок, здоров’я, хобі – духовність, особистий ростКакая картинка вимальовується?А тепер подумайте і запишіть: – 3 цілі, які хотіли б досягти в 2021 – 3 людини, які будуть Вас підтримувати – 3 зобов’язання, від яких ви готові звільнитися в 2021 – 3 місця, які хотіли б відвідати – 3 подарунки, які ви зробите самому собі в 2021 – 2021 рік буде роком, коли я нарешті.

.. (дозволю собі) – я знайду більше часу для.

.. – Я буду перезаряджатися, займаючись.

.. – Я буду працювати над тим, щоб відпустити.

.. – Я б хотів (Ла), щоб 2021 по відчуттях був.

.. – Я хочу відчувати більше.

(яких емоцій?) Для цього я буду…

. (що робити?) – У 2021 я скажу ні..

. (чому?)- В 2021 я скажу так..

. (чому?)- Ваше таємне бажання на 2021 року тепер давайте поміркуємо про те, що Вас буде підтримувати в наступаючому році: – як ви будете піклуватися про себе і підтримувати себе в складні моменти? (блоги, медитації, практики, місця, книги, фільми, дії/заняття, страви та ін. ) – На що Ви зможете спиратися в непростих ситуаціях? (ваші внутрішні ресурси) – ваш головний ресурс 2021 року.
З чого ви почнете, щоб втілити ваші цілі в життя? Накидайте план дій великими мазками. Друзі, чи склалася цілісна картинка майбутнього року? Чи надихає вас те, що вийшло? Ще по темі: 2020: забути як страшний сон або витягти досвід? Методика Підведення підсумків року від психолога

Related posts

Leave a Comment