Побут

Жінка повинна сама себе забезпечувати під час декретної відпустки

Іноді я від деяких історій, коментарів, вигуків, записок з розуму сходжу…

Чому ж раніше, чоловіки були здобувачами, опорою всієї родини, а зараз настільки нахабні???Ні, я ще розумію, був один з усіх адекватний коментар, коли чоловік сказав, що в ідеалі на декрет потрібно збирати, тобто відкладати гроші, як наприклад на щось велике, як на море наприклад. Відкладати з бюджету СІМ’Ї, а не однієї жінки. Адже як не крути, але дитина спільна!Дійсно, раніше у жінок таких проблем не виникало.

Народила-сидиш вдома, готуєш вечерю, займаєшся дитиною. Ну чому зараз жінки будучи з немовлям повинні орати? Так, навіть в століття інтернету неможливо з малюком повноцінно працювати. * Я свій рік після народження сина взагалі не пам’ятаю.

Була дика каторга…

я уві сні качала і катала коляску, засинаючи на ходу, бо Син відмовлявся бути пай хлопчиком…

відмінно якщо малюк буде після їжі спати, мій от не спав, кричав в основному. І при всьому цьому всьому плювати на здоров’я жінки..

. Головне сидиш вдома з дитиною – це ж нічого не робиш, бери комп’ютер і працюй, нічого у чоловіка на шиї сидіти..

. У мене знову ж таки було складне екстрене кесарів, з подальшим за * ниванием шва. Лікування було дуже довгим і каторжним.

.. ау-кивалось ще буквально років зо два після.

.. А нехай навіть і все відмінно пройшло, все одно дитина емоційно хоче бути з мамою, а мама що не хоче чи що? Це ж щастя ще рік-два хоча б бути поруч кожен день, бачити все-всі успіхи і радості, насолоджуватися суспільством дитини.

А так дівчата або ночами працюють, або як тільки чадо очі закриває, несуться до комп’ютера або телефону, не дай бог прилягти і заснути разом…

а потім прибирання, готування…

адже мужик-то голодний прийде, а ти нічого не робила, ти ж вдома лежала. Джерело-інтернетщо мені ще подобається, це те, що всі говорять, що жінкам техніка допомагає, ці ось фразочки: а ось раніше було..

.. а зараз роботи, мультиварки.

ХА! А якщо немає робота-пилососа? Тупо пів кривої. Тоді і звичайний в руки і ганчірку в зуби, хоча я і зараз з роботом підлогу ганчіркою мою. А мультиварка мене взагалі смішить, звичайна електрична каструля, вона сама не ріже, не стежить, не заважає.

От якби вона хоча б картоплю чистила…

Пральна машина теж, я ось по одній пелюшки не прала в машинці, прала на руках. Сушила на сушарках, гладила, до речі є вже роботи праски? Ах, так! Памперси! Так не всі будинки дітей в памперсах тримають, я ось одягала памперс тільки на прогулянку. Так прання і миття в мільйон разів більше, але я все це пам’ятаю з трепетом.

Мені було класно, так вийшло, що я майже до 3 років сиділа в декреті, ми в той момент вирішили переїхати, це ускладнило завдання з садом і роботою. Зараз я бачу як колеги ведуть малюків в 1. 4 року.

.. дуже їх шкода, вони такі ще крихти.

Я рада, що чоловік не гнав мене на роботу і не дорікав мене грошима, навіть навпаки…

сам намагався щосили! А то як послухаєш, не можу собі це уявити. А що мужик-то на удаленку з немовлям не сідає??? Це ж так легко..
. вдома сидиш!

Related posts

Leave a Comment