Побут

На весіллі далекої родички переконалася в теорії шести рукостискань

Наприкінці минулого століття американські психологи заявили, що будь-які дві людини на планеті пов’язані один з одним, через п’ять рівнів спільних знайомих. Про так звану теорію шести рукостискань писали книги і навіть знімали кіно (теорія обігравалася в сюжеті). У селах і селах і так все один одного знають, в невеликих провінційних містах, так само нерідко можна зустріти знайомих знайомих.

Минулої суботи я несподівано для себе зустріла примари з минулого життя, про який чула, але ніколи не бачила. 12 грудня моя далека родичка Ірина в черговий раз вийшла заміж. Весілля Ірини і Максима lll (двох попередніх обранців звали також) відбувалася в заміському клубі.

Ми з мамою і дітьми теж були запрошені. Для дітей був накритий окремий стіл і запрошений аніматор. У Ірини маленька дочка, а численна рідня нареченого приїхала зі своїм потомством.

Нагадаю, весілля затіяли заради грошових подарунків на перший внесок на квартиру. Саме весілля оплачували батьки, Алевтина (мати нареченої), наприклад, взяла велику суму в кредит. На початку вечора мама сказала, що мигцем бачила в натовпі гостей Лідію (мою колишню свекруху).

Я дуже здивувалася, де Краснодар, а де Поволжя. Тим більше в цьому місті знайомих у неї немає (не рахуючи нас з дітьми). Незабаром я сама зіткнулася з нею.

.. Реально копія свекрухи, але на 20 років молодше (я зі свекрухою познайомилася 16 років тому).

Копією колишньої свекрухи виявилася Дарина. Даша колишня улюблена племінниця свекрухи і живе з чоловіком в Ленобласті. Лідія (свекруха) і її мама виховували Дашу з 4 років (матері не стало, а батько по півроку був у морі, а потім вдруге одружився і в іншій родині у нього народився син).

Свекруха різко розлюбила племяшку після оголошення заповіту своєї матері. Та відписала внучці свою квартиру в обхід своїх дітей та інших онуків. Лідія і Дарина досі не спілкуються.

А жінки в їхній родині дивно схожі один на одного (світу копія свекрухи, ну і Даші). Чоловік Даші Артем є двоюрідним братом нареченого. Дарина ~ її чоловік Артем~брат чоловіка Максим III~дружина Максима Ірина~мама Ірини Алевтина~і ми дуже далекі родичі Алевтини.

Ось така заплутана ланцюжок знайомств принесла нам зустріч з новими родичами моїх дітей. Даша від племінників в захваті, її дочка Алла чайлдфрі (не хоче дітей, їй 25). У Даші і Ярослава (мого колишнього чоловіка) різниця у віці 14 років, Ярику скоро стукне 38 років.
Ось така штука життя. Не дарма сходили на весілля (хоч і накладно для бюджету).

Related posts

Leave a Comment