Побут

Що робити, якщо чоловік забороняє працювати?

Але щоб піти, потрібно розуміти, що зможу забезпечити себе і дітей. У мене-Педагогічна освіта. Але після інституту не працювала.

Тому тільки нянею і зможу влаштуватися. А там з дітьми не беруть. Хотіла піти на курси манікюру, але чоловік категорично проти.

Так як це робота більше вечорами і вихідними. – Ти там будеш розважатися з тітками, – сказав він, – а я тут один з дітьми залишуся? Після роботи я відпочивати повинен, а не няньчитися. А що там “няньчитися”? Діти – то вже дорослі.

Їм попи витирати не потрібно. Останнім часом вчуся робити сайтыНо це все таємно. Якщо він раптом бачить, що я в Інтернеті читаю щось ще, крім, як про виховання дітей або як прибирати і готувати, то влаштовує скандал.

Вдень, поки він на роботі, також таємно ходжу на платні курси. Все боюся, що дізнається. Відразу мене грошей позбавить.

А за кожен витрачений» рубль ” чек зажадає. Вже є такий досвід. Років п’ять тому ходила на курси ріелторів.

Та й пари тижнів не провчилася. Єгор заборонив мені цією справою займатися під приводом, що це небезпечна робота. Умову поставив « “він або робота”.

А якщо перевести, то «залишаюся я в цій квартирі, або виметаюсь». Ось так і живу. Сподіваюся, що в цей раз у мене все вийде і чоловік не дізнається.

А я почну заробляти і зможу піти від нього. Нехай інших» пасажирів ” шукає..

. ***************бажаю Юлії, щоб у неї все вийшло. Знаю, як складно зробити крок у невідомість.

А ось в цій gt; gt; gt; історії читайте, що вийшло, коли героїня спробувала перевиховати чоловіка. Спасибі, що дочитали! Якщо сподобалася історія, не забудьте поставити «палець вгору!”, поділитися з друзями і залишити свій коментар у формі під статтею. Ще більше цікавого на сайті https://prostie-istorii.
ru

Related posts

Leave a Comment