Поради

3 речі які ніколи не можна робити у своєму житті

1. Випрошувати у кого то увагу до тебе. Саме так-припиніть люто завойовувати чиюсь увагу.

Припиніть публікувати свої фото в соціальних мережах з надією, що той, хто вам так потрібен, відразу ж зрозуміє, наскільки ви чарівні. Припиніть шукати зустрічей і спілкування, щоб привернути чиюсь увагу. Загалом, припиніть ганятися за тими, хто не особливо жадає ганятися за вами.

Ви ж не хочете в результаті застрягти в односторонніх відносинах (будь-якого виду) і бути єдиним ініціатором їх підтримки і розвитку? Ви не зобов’язані переконувати кого-небудь у своїй цінності і намагатися всіма силами привернути чужу увагу. “Ваш” людина з самого початку сам побачить, наскільки ви привабливі, розумні і самостійні. Вам не потрібно буде це пояснювати, демонструвати і доводити.

Припиніть змінювати свій розклад на ходу, щоб підлаштуватися під об’єкт вашого інтересу. Не потрібно першими відправляти повідомлення і робити милі маленькі подарунки, щоб показати свою лояльність. Припиніть віддавати себе, якщо ця людина явно не оцінює ваші пропозиції – вони йому просто не потрібні.

Ви не повинні лізти зі шкіри геть, щоб привернути чиюсь вниманіееслі б ви були настільки ж цікаві цій людині, як він вам, ви б «грали на рівних умовах». Вам не довелося б самостійно планувати початок будь-якої розмови і кожні п’ять хвилин гарячково заглядати в свій телефон, щоб не пропустити повідомлення. Ви не стали б тягнути на собі весь віз вибудовування відносин.

І звичайно, ви не були б єдиною стороною, яка прикладає максимум зусиль. Як ви знайдете саме» свого ” людини (будь то партнера або хорошого друга)2. Просити у кого то залишитися в твоєму житті.

Не змушуй, не проси, не вмовляв людину залишитися поруч. Писати собі, дзвонити. Не нав’язуйся.

Якщо ти людині потрібен він сам все це зробить. А якщо ні, то він буде тільки шкодувати тебе. І ти будеш віддавати все тепло людині, а він буде тільки брати від тебе все (емоції, тепло, турботу і т д) і нічого не дасть в замін.

а ти в свою чергу все більше і більше будеш потребувати цієї людини. 3. Намагатися переконати когось, що б вибрали тебе.

нічого хорошого ти від цього не отримаєш. Ти будеш йти на жертви, наступати на свою гідність, честь і гордість. А за підсумком все призведе до краху.
І ти будеш розбитий. Будьте щасливими і не заздрості від кого то.

Related posts

Leave a Comment