Тренування

Кардіо або залізо? Що ефективніше в боротьбі із зайвим жиром?

Дефіцит калорій + активні заняття спортом = використання адипоцитів (клітин жирової тканини) в якості енергії – це просте рівність є однією з основних рекомендацій для тих, хто хоче позбутися зайвого жиру в тілі. Мета цієї статті не тільки порівняння, але і можливість деяким дати привід відмовитися від неправильного способу життя, новомодних дивних дієт і голодувань, про що я зараз розповім докладніше. Якщо ви думаєте, що зможете назавжди позбутися від жирових клітин шляхом голодування, то поспішаю вас засмутити, дане заняття не призведе до хорошого.

Жирові клітини проходять з нами весь життєвий шлях, починаючи з народження, при голодуванні, в наш організм не надходить, достатня кількість білка, тому, при енергетичних витратах, руйнуватися будуть не тільки адипоцити, але і білок, що надалі призведе до таких проблем, як: руйнування кісткової і м’язової тканини, захворювання серця і легенів і т. д. дієта – це добре, але в тому випадку, якщо вона не знайдена в якомусь пабліку в контакті або на просторах інтернету з заголовком: «-10 кг всього за один тиждень».

Адже Не дарма існує фахівці, які витратили чималу частину свого життя, розбираючись що до чого. Багато з них рекомендують поєднувати дієту з певною програмою тренувань, так ви зможете зберегти суху масу, яка, в основному, являє собою м’язи. Суворі дієти, найчастіше, призводять до втрати м’язів, що призведе до неякісного стану тіла, уповільнення метаболізму.

Так само, за статистикою, втрачений при дієтах жир, без фізичних навантажень, повертається у 97% людей. Тепер поговоримо про ефективність кардіо і тренувань з обтяженням. Багато хто уникає кардіо-тренування, тому що.

вони призводять до втрати м’язової маси. І це факт, який підтверджений науковими дослідженнями. Але у даного виду тренувань є безліч переваг, які допоможуть тримати Ваше тіло в тонусі.

Переваги: спалювання калорій; підвищення витривалості;прискорення метаболізму і процесів обміну;збільшення обсягу легенів і роботи серця; підвищення імунітету. Але при проведенні тренувань слід дотримуватися деяких правил, такі як: інтервальне навантаження, вимірювання пульсу, інтенсивність тренування, зміна виду навантажень. Кращим рішенням для спалювання жиру стануть тренування з обтяженням, поєднуючи їх з кардіо.

Велика м’язова маса = більш високий рівень метаболізму в спокої. Яким буде збільшення м’язової маси залежить від того, наскільки інтенсивними будуть ваші силові тренування. При середній інтенсивності м’язові волокна не руйнуються, як при високій, отже не підвищується рівень енерговитрат, що провокує загоєння і відновлення м’язів.

На закінчення хочеться сказати, що силові тренування дійсно стануть найкращим варіантом для набору м’язової маси, але відкидати кардіо-тренування не варто, адже вони зможуть підтримати ваші м’язи в тонусі. Що стосується досліджень, будь – яке з них може піддаватися сумнівам, вирішувати Вам. Головне, залишайтеся в тонусі і бережіть своє здоров’я.

У коментарях можете поділитися своїм досвідом тренувань і схуднення. Підписуйтесь на мій Дзен-канал Rustem Gabdullin, щоб не пропустити нові статті!Так само ви можете підписатися на мій Instagram @gabdullincom. Оригінал статті розміщено в Gabdullin.
com

Related posts

Leave a Comment