Тренування

Помилки тренувань вдома і як їх виправити за часів самоізоляції?

Один з найбільш важливих аспектів будь-якого тренування, особливо силовий, – це відпрацювання правильної техніки виконання для кожної вправи. Але іноді хорошу техніку складно освоїти, коли ніхто не спостерігає за вами і не показує вам, що робити. Звичайно ж, можна наростити м’язи і з похибками виконання вправ.

Якийсь час назад в нашому спортзалі займався дивний хлопець-він робив все не так, але при цьому мав видатні м’язи. Генетика або фарма допомогли йому вирости – не суть, але факт залишається фактом – правильна техніка виконання вправ допомагає уникнути травм. А це важливо, якщо вам все ще дорого ваше здоров’я.

Тому завжди корисно попрацювати з хорошим тренером, навіть якщо ви в спорті багато років. Зараз, з вимушеним переходом більше на домашні тренування, робота з тренером може бути скрутна. Але тим не менш, це не привід відмовитися від занять взагалі.

Навпаки, нам потрібно боротися з гіподинамією, якщо раптом робота знову з офісу перемістилася додому. Силові тренування нарощують м’язи, які, крім зовнішнього вигляду, можуть сприяти здоровому обміну речовин і підтримувати стійку втрату жиру. Силові тренування також покращують щільність кісток, що особливо важливо для жінок, які з віком піддаються підвищеному ризику остеопорозу.

Але і це ще не все – робота з обтяженнями пропонує масу інших переваг, таких як поліпшення постави, гнучкості, рухливості і сну, а також допомагає знизити стрес і підвищити рівень енергії. Багато хто думає, що для силових тренувань потрібні обов’язково новомодні тренажери. Насправді, досить хорошого набору гантелей або еспандерів в поєднанні з вправами з власною вагою.

Заняття вдома з обтяженнями-це не тільки можливість замістити Тренажерний зал на якийсь час для досвідчених фітнесистів, але і відмінний спосіб для новачків познайомитися з залізом і зміцніти, перш ніж піти в тренажерний зал. Дуже часто через невпевненість багато новачків кидають спортзал, толком не почавши. Особливо, якщо не було поруч тлумачного тренера, який зацікавлений в прогресі підопічного, а не в тому, як розвести клієнта на гроші.

Тепер давайте розглянемо п’ять поширених помилок новачків в піднятті важких предметів і способи їх виправити. 1. Використання неправильної техніки виконаннянавчання правильній техніці виконання вправ-одна з найбільш важливих частин вашої тренування з обтяженнями, оскільки неправильна техніка і техніка можуть привести до травм.

Як це виправитиуделіть час заздалегідь вивченню відео станової тяги, присідань і жимів відео, включаючи жим від грудей і плечей, або найміть тренера, який зможе дати вам зворотний зв’язок, особисто або віртуально. Заняття через Скайп або Zoom зараз стали дуже доступними. Також можна замовити книги, які розбирають детально і наочно техніку виконання, помилки і варіації.

Далі, відпрацьовуючи вправи, можна стежити за технікою в дзеркалі. А ще краще-робити відеозаписи – так простіше поглянуть на себе з боку. 2.

Пропуск розминкизаманчиво відразу приступити до тренування, але при тренуванні з обтяженнями особливо важливо приділяти час правильній розминці. Розминка не повинна бути довгою і складною, але дійсно важливо, щоб м’язи добре розігрілися, подовжуючись і скорочуючись під час розминки. Як це виправити, ви можете почати з динамічної практики йоги, щоб розігріти тіло.

Або нетривалої аеробіки. Навіть ритмічних танців. Або Стьопа.

3. Використання одних і тих же гир протягом декількох місяців. Ключ до того, щоб стати сильнішими і побачити бажані результати з силовими тренуваннями, – це поступово нарощувати обсяги.

Іншими словами, Не дозволяйте тренуванню здаватися занадто легкою. А рано чи пізно це станеться і організм адаптується до навантажень. Щоб продовжувати прогресувати, ви повинні збільшувати навантаження на своє тіло, збільшуючи ваги кожні чотири-шість тижнів або всякий раз, коли відчуваєте, що готові до нових висот.

Тому варто купувати розбірні гантелі, які дозволяють прикрутити новий млинець. Як це виправитиЯкщо ваші повторення починають здаватися легкими, то ви знаєте, що пора збільшить навантаження. Хороша новина полягає в тому, що дослідження показують, що ви можете досягти тут великого прогресу, якщо ви новачок у тренуванні сил.

Новачки завжди добре ростуть і навіть в домашніх умовах. Якщо у вас є бюджет, саме час купити новий набір гантелей або гирі. Або зробити самостійно.

Бачила кілька разів, як хлопці в коментарях надсилали фотки своїх домашніх саморобних тренажерів. Звичайно ж, рано чи пізно домашній інвентар перестане задовольняти потреби в ще більшому навантаженні. Але тренажерні зали досі існують, якщо хочеться підрости в м’язах ще.

4. Перетренованість або використання занадто великої ваги. Якщо ви не збільшуєте свою вагу часто або не кидаєте виклик самому собі, то не перестараєтеся ніколи.

А ось якщо хочеться вдома махом за кілька тижнів подолати відстань між новачком і профі, таке завзяття може мати неприємні наслідки, що призводять до травм або перетренованості. Як це виправитиЯкщо ви не можете закінчити підхід, не зробивши перерву або серйозно пожертвувавши технікою виконання – це ознака того, що потрібно знижувати вагу до тих пір, поки ви не ввійдете в колію. Правильна форма з меншою вагою в довгостроковій перспективі допоможе вам краще тренуватися, ніж більш важка вага з неправильною формою.

5. Недотримання програминет нічого поганого в тому, щоб стежити за відео тренувань на YouTube або Instagram, щоб допомогти вам почати роботу, але ви отримаєте найкращі результати, якщо у вас є якийсь план або стратегія тренувань, чітко розписані з урахуванням ваших потреб як в роботі над якоюсь зоною тіла, так і у відпочинку. Як це виправитиви можете шукати в Інтернеті програми тренувань, які орієнтовані на ваші цілі, наприклад програми, які допоможуть вам схуднути або просто наростити м’язи.
Ви також можете завантажити програми з відеоінструкціями або деякі плани, в яких тренування викладені для вас у форматі PDF або роздрукованому календарі, за яким ви можете слідкувати.

Related posts

Leave a Comment