Тренування

Як тренуватися в 30+, 40 + і 50 +, а відчувати себе на 18

Відомо, що вік-всього лише цифри в паспорті. Головне, якими ми відчуваємо себе в душі. Але все ж природа створила певні закони старіння організму, від яких нікуди не втечеш.

А ось втекти від хвороб, поганого зовнішнього вигляду і самопочуття можна! Адже ми хочемо в 30, в 40 і 50 підкорювати підніжжя Евересту, а також серця красенів і красунь. Поради для 30 + до 30 років наше тіло вперше починає втрачати м’язовий тонус. Це робить силові тренування особливо важливими в цей час.

Запишіться в тренажерний зал і почніть піднімати тяжкості. Або ви можете створити фітнес-зал прямо у себе вдома зі спортивними товарами від Yamaguchi. Наприклад, купуйте функціональні петлі і виконуйте вправи на всі частини тіла: прикріпіть до дверей і качайте прес, ноги або спину.

Наші кістки теж починають слабшати з віком. Саме час, щоб зосередитися на їх зміцненні. У цьому допоможе біг підтюпцем.

30 + також прекрасний вік для експериментів з різними видами тренувань. Якщо ви зазвичай ходите пішки, спробуйте зайнятися аеробікою. Ви завзятий байкер? Замість цього спробуйте плавати або танцювати.

Змішуйте, щоб заняття були цікавими і різноманітними. Поради для 40 + це період в нашому житті, коли важливо регулярно займатися спортом. Наші м’язи починають втрачати масу і еластичність.

У чоловіків і жінок спостерігається зниження рівня гормонів. Все це уповільнює метаболізм і прискорює набір ваги, особливо в області живота. Зайві кілограми збільшують ризик розвитку проблем зі здоров’ям: високий тиск, діабет і серцеві захворювання.

Вправи-найкращий спосіб боротися з негативними змінами. Ефективними будуть вправи на велотренажері, на них можна спалити до 500 калорій на годину. До того ж, коли існують такі інноваційні тренажери як Yamaguchi Crossway без керма, які бережуть здоров’я хребта.

Поради для 50 + у свої 50 ви можете почати відчувати все більше дискомфорту в тілі кожен день. Не дозволяйте цьому заважати вам тренуватися. Просто змініть програму вправ.

Легкі навантаження полегшать ваші суглоби. Наприклад, можете ввести нову звичку-ходити по 10 тисяч кроків в день. А якщо це робити на ультратонкій біговій доріжці Yamaguchi Runway, то про здоров’я суглобів і голеностопа буде піклуватися система подвійної амортизації.
Відчувайте себе прекрасно в будь-якому віці і пам’ятайте, що ніколи не пізно бути красивими і здоровими!

Related posts

Leave a Comment