Квіти

Чого не любить Спатифиллум. Топ-5 частих помилок, що застосовуються в догляді за рослиною, інакше Красивого квітки не бачити

Спатифіллум прозвали “жіночим щастям”. Прикмета свідчить, що любов знайде будь-яка самотня дама, яка обзаведлася квіткою. Розпустився бутон свідчить про швидке створення сім’ї.

Фото з відкритого джерела Яндекс. Без рекламних цілей, як приклад, це барометр настрою і покращує енергетику житла. При виконанні потрібних агротехнічних прийомів, зовсім невибагливо в догляді.

Топ-5 частих помилок, що застосовуються в догляді за растеніемпоявленіе суцвіть, зібраних в довгий качан в обрамленні білого або білясто-зеленого “покривала”, що нагадує формою лист – ефектне видовище. Щоб побачити його, необхідно правильно доглядати за рослиною, що дозволить йому цвісти два рази на рік (весняно-літній і осінньо-зимовий період). Часті помилки, що допускаються при догляді:неправильна грунт для посадки.

Екзотична рослина, що росте в природних умовах тропічних лісів, потребує правильно підібраному грунті, купленому в спеціалізованому магазині. Потрібна пухка поживна і якісна земля; Фото З ВІДКРИТОГО ДЖЕРЕЛА Яндекс. Без рекламних цілей, як приклад, сонячні промені.

Не любить “купатися” в ультрафіолеті. Оптимальні умови, коли культура не буде відчувати дефіциту сонця, але і не постраждає від опіків, тобто розсіяне освітлення. В такому випадку, спатифиллум стане розкішним кущем з насиченою зеленню листя і великими бутонами;горщик не за розміром.

Велика ємність, обрана для квітки, не дасть йому зацвісти. Буде активно розвиватися коренева система, заполонивши всю посудину, і нарощуватися зелена маса. Необхідно підібрати вазон з дренажними отворами на два сантиметри більше земляного клубка зі згорнутими корінням;Фото З ВІДКРИТОГО ДЖЕРЕЛА Яндекс.

Без рекламних цілей, в якості прімеранесвоєчасний полив і зволоження. Спатифіллум любить, щоб листя постійно зволожувалися. Інакше він втрачає декоративний вигляд-листочки підсихають по краях і скручуються, втрачаючи насиченість відтінку.

Регулярне обприскування-піде на користь. Влітку потрібно поливати відстояною теплою водою щодня, в інший час-у міру висихання верхнього шару грунту. У зимовий період полив скорочується, а обприскування триває;Фото З ВІДКРИТОГО ДЖЕРЕЛА Яндекс.

Без рекламних цілей, як приклад, коректні підгодівлі. Рясного цвітіння можна домогтися при введенні гармонійно підібраних добрив. На початку весни необхідно підгодувати калієм і фосфором.

У період спокою і цвітіння удобрювати рослина не рекомендується. На замітку: після в’янення цветонос обрізається біля самої основи і настає період спокою. Триває з пізньої осені до закінчення зими.

Квітка поміщається в прохолодне місце (+15 градусів). Фото з відкритого джерела Яндекс. Без рекламних цілей, в якості прімераобеспечів рослині сприятливі умови: дотримання періоду спокою, ємність для посадки за розміром, полив, зволоження, підгодівлі та освітлення, можна милуватися прекрасними квітами тривалий час.

Related posts

Leave a Comment