Квіти

Як виростити пишний кущ Декабриста з маленького відростка?

Декабрист-один з улюблених кімнатних рослин яке полюбили квітникарі за пишне цвітіння взимку, в той час, коли більшість інших квітів відпочиває. Зовнішній вигляд рослини досить цікавий-він має довгі стебла з добре розростаються гілками і невеликими зубчиками на кінцях. Те, що ми вважаємо листям – насправді стебло рослини.

Щоб квітка активно ріс і рясно цвів в зимовий період, необхідно знати кілька нюансів по догляду за цим прекрасним рослиною. Як виростити пишний кущ декабриста з маленького отростка1. Вибираємо держак для вкорінення найкращим часом для розмноження декабриста вважається весна.

До цього часу у квітки закінчується період цвітіння і починається вегетаційний період. До цього часу рослина не живцюють. На що потрібно звернути увагу при виборі живця:вибирайте тільки молодий здоровий відросток зі свіжого приросту з хорошим щільним тургором, без подряпин і тріщин на листових пластинках;бажано, щоб на кінчику живця були повітряні коріння;на держаку має бути як мінімум 2-3 сегмента.

Саме з такою кількістю листових пластин найзручніше працювати. Великі живці можуть завалюватися і їм буде потрібно опора; обраний держак обережно відкрутіть від материнського куща, подвяльте протягом декількох годин. 2.

Вкорінюємо черенокукореніть держак можна двома способами в воді і грунті. Якщо ваш відросток без повітряних коренів, то його бажано на початку поставити в стаканчик з водою, дочекатися коли проклюнутся коріння, а тільки потім приступати до посадки. Держак на якому коріння вже були укорінюють безпосередньо в грунті.

3. Проводимо посадкуДля посадки найкраще вибрати прозорий пластиковий стаканчик об’ємом 100 мл. Зробіть в ньому дренажні отвори.

Грунт використовуйте покупної для кактусів або приготуйте самостійно. Щоб сильно не морочитися з усіма необхідними інгредієнтами просто купіть універсальний грунт для квітів і додайте в нього розпушувачі – перліт, мох сфагнум, шматочки кори, пінопластові кульки і т. п.

горщик з грунтом у нас готовий, тепер приступимо до посадки:наповніть стаканчик субстрактом і рівно посередині заглибити держак на 5 міліметрів;грунт добре зволожите;ємність з держаком накрийте целофановим пакетом для підтримки вологості. У пакеті обов’язково зробіть кілька отворів, щоб уникнути сильного конденсату;полив проводите після підсихання верхнього шару, але обережно, не заливаючи. Вкорінюються сегменти дуже просто і швидко, ніяких додаткових хитрощів для цього не потрібно.

Ви це зрозумієте коли через пластиковий стаканчик будуть чітко видно коріння і підуть в зростання нові сегменти. Подальший догляд зводиться до правильного поливу і підтримки вологості. Після того як Держак обплете корінням весь стаканчик пересадите його у велику тару і помістіть на світлий підвіконня, без попадання прямих сонячних променів.
Через 2 тижні після посадки починайте підгодовувати свій декабрист азотовмісними добривами, так ви допоможете квітці швидше наростити пишну крону.

Related posts

Leave a Comment