Квіти

Неймовірно красивий” новорічний ” квітка для прикраси будинку

Ця рослина вважається воістину новорічним, у нього навіть є друга назва – “Різдвяна зірка”. Пояснюється це схожістю листочків рослини з промінчиками зірки, і особливістю часу цвітіння – пуансеттия цвіте в грудні-лютому, як раз на зимові свята. Саме тому її часто вирощують для прикраси будинку напередодні Нового року і Різдва.

Самі квітки рослини дуже дрібні, блідо-зеленого відтінку, не уявляють особливої декоративності. Головною прикрасою рослини є приквітки, традиційний забарвлення яких-червоний. Зараз виведені пуансеттии рожевого, жовтого кольору, і навіть плямисті.

Пуансеттія d12 h25450 ₽Різдвяна зірка (Пуансеттія) (25 см)690 ₽Пуансеттія червона d10, 5149 ₽Пуансеттія червоно-біла – Квітка Різдвяна з…

340 ₽Пуансеттія Ніжно-Рожева D121 199 ₽Пуансеттія Біла D121 199 ₽Про продавцахРодом ця квітка з Мексики, вперше він був виявлений саме там і представляв собою чагарник до 3 м заввишки. Пуансеттия зараз-це гібрид, до 30 см, який можна виростити вдома, хоч і буде потрібно для цього певний догляд, так як рослина досить примхливо. Пуансеттия любить сонячне світло, не терпить різких перепадів температури.

Їй потрібно щоденне обприскування, кілька разів на день. При недостатній вологості рослина може скинути листя і квітки. Полив потрібен помірний; 2 рази на рік – (влітку – під час росту, і взимку – під час цвітіння), потрібен регулярний і рясний полив.

Щоб зберегти рослину до наступного цвітіння, потрібно провести певні процедури. Після цвітіння скоротити полив, рослина скине листя. Обрізати кущик, залишивши центральний втечу до см.

Перенести рослина в темне місце, скоротивши поливи до мінімуму. Слід пам’ятати, що сік цього “новорічного” квітки отруйний, при роботі з ним бажано використовувати рукавички, і не допускати до нього маленьких дітей і домашніх тварин. Навесні, після появи перших молодих листочків, проводять пересадку.

Восени слід відповідально підійти до підготовки рослини до цвітіння. Для закладки квіткових бруньок пуансеттии потрібен короткий світловий день. Кожен день після 10 годин перебування на світлі, квітка необхідно прибрати в темне місце.
Через пару місяців таких дій, почнуть розпускатися приквітки. Якщо вам сподобалася стаття, ставте лайк!Діліться цією статтею зі своїми друзями в соцмережах, і підписуйтесь на канал тут!Інші цікаві статті:” ангельський ” квітка на клумбі в вашому садунеобмежений чагарник з ефектними плодами для зимового саду ефектний чагарник, який прикрасить будь-який сад

Related posts

Leave a Comment