Квіти

Як зберігати бульби жоржин?

Кого ж не радують красиві, різнокольорові квіткові клумби? Але, на власному досвіді можу сказати-щоб домогтися такого результату, потрібно докласти чималих зусиль. Серед широкого переліку робіт, раніше мене хвилював один-правильне зберігання саджанців. Не завжди у мене виходило зберегти все до настання часу посадки і грядки, в результаті, здавалися не такими об’ємними.

Однак шляхом проб і помилок, вихід був знайдений. Бульби жоржин я зберігаю по-особливому. До літа абсолютно всі залишаються свіжими і не псуються.

Розповідаю спосіб. Кому-то даний метод може здатися далеко не найпростішим, зате ефективності йому не позичати. Я взяв чорнобривці (звичайні, які теж ростуть у мене в саду).

Вони допоможуть запобігти виникненню різних хвороб. Також Я купив в магазині клей з протигрибковим ефектом. Коли всі компоненти зібрані, я ставлю на плиту велику каструлю на 5 літрів, наливаю туди води і доводжу до кипіння.

Потім кидаю туди жменю чорнобривців. Вже через кілька хвилин “зілля” набуває коричневого відтінку. Вимикаю плиту.

Коли отримана настоянка повністю охолола, проціджую її через марлю, щоб не було квіточок в рідині. Потім в ємність з відваром наливаю клей і перемішую. Його необхідно стільки, щоб на виході вийшла консистенція як у киселю.

Залишаю хвилин на 20-30 отриману суміш, щоб остаточно охолола. Потім беру зібрані корінці жоржин і по одному занурюю в ємність. Трохи полощу і виймаю.

Перекладаю на заздалегідь розкладену поліетиленову плівку. Проробляю такі маніпуляції з кожним корінцем. Потім залишаю їх підсохнути.

Не чіпаю їх до того моменту, поки не перестануть липнути. Останній штрих-беру старі газети і загортаю в них кожен бульба окремо. Ось і все.
Залишилося покласти їх в сухе місце для зберігання.

Related posts

Leave a Comment